Zahrady na kľúč 1 Zahrady na kľúč 2 Zahrady na kľúč 3 Zahrady na kľúč 4 Zahrady na kľúč 5

Automatické závlahy

       značky HUNTER © vďaka všestrannému využitiu je ideálnym riešením pre každú záhradu. Spoločnosť HUNTER © je výrobca zavlažovacích komponentov so sídlom v USA, ktorej história siaha do osemdesiatich rokov minulého storočia. V súčastnosti patrí spoločnosti prvenstvo v oblasti výroby na medzinárodnom trhu. Katalóg výrobkov obsahuje všetky potrebné súčasti na zostavenie závlahy pre malú záhradku, až po náročné projekty, ako sú npríklad golfové ihriská. Naozaj unikátne sú práve trisky, ktoré sa montujú do postrekovačov. Tieto trisky zabezpečujú rovnomerné polievanie rôznych geometrických tvarov. Nastaviteľný uhol a dostrek je u všetkých typov samozrejmosťou.
Automatické závlahy HUNTER © vysoká kvalita za prijateľnú cenu.

Trávniky, záhony, sklaky

Najčastejším využitím automatických závlah je, zavlažovanie zatrávnených plôch. Pokiaľ sa rozhodneme, že súčasťou našej okrasnej záhrady má byť trávnik, mali by sme už pri plánovaní riešiť zavlažovanie. Súčastné šlachtené odrody trávových osív dokážu uspokoiť aj veľmi náročného klienta. Trávnik síto zelený, hustý, šťavnatý dosiahneme len za určitých podmienok. Jedna zo základných podmienok je dostatočná závlaha počas vegetačného obdobia.

Vypracovanie projektu

Áno, aj na tak jednoduchý úkon, ako je zavlažovanie trávnika potrebujeme vypracovanie dôkladného projektu. Nakoľko postrekovče sa umiestňujú do zeme s rozvodmy a po uložení trávových kobercov sa s nimi nedá hýbať.
Trisky možno nastaviť čo sa týka výseče s kruhu a do určitej miery možno regulovať dostrek, približne o 25%.

V prípade chybičky pri výpočte dostrekov a rádiusov použitých trisek sa môže stať, že sused od uričitého času nemusí pri plote polievať a naopak, my by sme potrebovali zopár kúskov trávy poliať s hadicou. Myslím si, že s takým výsledkom môžu byť spokojný jednotlivci, ktorý si realizovali zavlažovanie trávnika svojpomocne, po pár minutách štúdia na internete.

Pre správnu funkciu závlah potrebujeme

Len, tieto dva veci potrebujete nato, aby Vaše ivestície do záhrady priniesli očakávaný výsledok.

Ukážka prjektu závlah

Výhody automatickej závlahy HUNTER ©

Externé riadiace jednotky X-CORE, NODE

Seo servis